სახელი გვარი
|
თანამდებობა
|
1.დავით რაზმაძე
|
საკრებულოს თავმჯდომარე
|
2.მარლენ ნადირაძე
|
საკრებულოს თავმჯდომარის პირველი მოადგილე
|
3. ბექა ლობჟანიძე
|
საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე
|
4.თამარ მურალოვა
|
საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე
|
5.ასმათ ტალახაძე
|
საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე
|
6.ლეილა მამულაშვილი
|
სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე
|
7. მერაბ მელანაშვილი
|
ქონების მართვის, ბუნებრივი რესურსების, აგრარულ და მიწის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე
|
8.გიორგი გოგშელიძე
|
ჯანდაცვის, განათლების, სპორტის, კულტურის და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე
|
9.მანუჩარ ლაფაჩი
|
სივრცით - ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე
|
10.კობა ბერიანიძე
|
ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარე
|
11.მიხეილ გოგინაშვილი
|
ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
12. მიხეილ ვახტანგაშვილი
|
ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
13. ადუაშვილი დავით
|
,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
14. ნანი ოქროპირიძე
|
,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
15. ნონიკაშვილი ივანე
|
,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
16.ბორის გოგიჩაიშვილი
|
,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
17. გიგა გელაშვილი
|
,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
18. მამუკა ფანიაშვილი
|
ფრაქცია,,გორი-საქართველოსთვის“ თავმჯდომარე
|
19. მერაბ გოხელაშვილი
|
ფრაქცია,,გორი-საქართველოსთვის“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
20. ბექა ქორჩილავა
|
ფრაქცია,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარე
|
21. კახა ლობჟანიძე
|
ფრაქცია,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
22.ანი ბალიაშვილი
|
ფრაქცია,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
23. ნაზი დიდებელი
|
ფრაქცია,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ თავმჯდომარის მოადგილე
|
24.მამუკა ბაზანდარაშვილი
|
საკრებულოს წევრი
|
25.ბოლაშვილი მაია
|
საკრებულოს წევრი
|
26. გივი გინტური
|
საკრებულოს წევრი
|
27. ქეთევან გოგიაშვილი
|
საკრებულოს წევრი
|
28. ჯაბა იმერლიშვილი
|
საკრებულოს წევრი
|
29. ნიკოლოზ კოპაძე
|
საკრებულოს წევრი
|
30. ნანა ლოთიშვილი
|
საკრებულოს წევრი
|
31. იოსებ მუმლაძე
|
საკრებულოს წევრი
|
32.ლიანა ოქროპირიძე
|
საკრებულოს წევრი
|
33.გიორგი სოსიაშვილი
|
საკრებულოს წევრი
|
34. შალვა სრესელი
|
საკრებულოს წევრი
|
35. გიორგი შიოშვილი
|
საკრებულოს წევრი
|
36.დავით სარალიძე
|
საკრებულოს წევრი
|